Гост DrakonSSon

Пролетна среща на Saab Forum в с.Ягода 12/13.05.2018г.

Препоръчан пост

Гост
[b][size=150][color=#BF0000]Срещата ще се проведе на 12-13 май 2018г.[/color][/size][/b] В комплекс Ягодите в село Ягода( област Стара Загора) http://www.yagodite-bg.com/bg/index.htm [b]Цени: Възрастни 25лв Деца над 7год. -50% Деца под 7год. безплатно.[/b] [b][color=#FF0000]*При по-голяма група има възможност за отстъпка*[/color][/b] Списък на желаещите ще се изготви тук! [color=#FF0000]За въпроси и предложения в тази тема [/color] viewtopic.php?f=2&p=19233#p19233 [b]1-Ник 2 нощувки (капариран) 2-DarakonSSon 1 нощувка (капариран) 3-Коста 2 нощувки (капариран) 4- zliqiliq+1 1 нощувка (капариран) 5-Тончо 1 нощувка (капариран) 6-dgi13+1+1дете (капариран) 7-Венко+1+2деца 8-Петър Петров+1+1дете 9-Огнян+2 2 нощувки(капариран) 10-yasmania 1 нощувка (капариран)* 11-Митко(дрон) 12-Джони+1 2 нощувки (капариран) 13-Спас+2деца 14-Asaab+1 2 нощувки (капариран) 15-Фори 2 нощувки (капариран)* 16-petyo 1 нощувка (капариран) [/b]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Така мен ме пиши за сега сам щото малката ще е на матури през май (19 до 21 май) .Въпроса ще е разрешен скоро дали сам или не.Ако съм сам ще съм там по рано може и два дена по рано да си почина от напрежението.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Страхотно изглежда местенцето, дано успеем да се включим и ние. :bul:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Няма ли желаещи, за Ягодите? Или се вписвате инкогнито :lol: ?

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
И аз това се чудя :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Малчо пиши дадо ти Коста за сега със една нощувка 2ма възратсни.Човека няма Фейспръц нито регистрация във форума,но идва на всяка среща.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Oще утре ще му звънна!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="zliqiliq"]Няма ли желаещи, за Ягодите? Или се вписвате инкогнито :lol: ?[/quote] [quote="NIK"]Човека няма Фейспръц нито регистрация във форума,но идва на всяка среща.[/quote] Май повечето са през "Фейспръц ". Това определено ми хареса.... :rock: :rock: :rock:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
2+ Дядо Коста е на линия както винаги :saabbord:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
и ние сме на линия 2 възрастни + 2 деца над 7год. :ops: /извинявам се за закъснението/ :saabbord: :tboost:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Здравей, Мен ме запиши с 2 възрастни + 1 дете над 7год. Благодаря ;) :nabira:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Малчо пиши нашия фен със дрона Митко ще присъства но незнае от сега програмата си.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Май, май групата започва да се заформя, което може само да ни радва :saabbord:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Аз понеже не знам проекта колко ще се проточи... до кога може да се записваме и евентуално може ли да се ходи без резервация ?

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Принципно до края на април е уговорката, но ще се опитам да оредя 2-3 места резерв. Само това да не накара половината хора да дойдат в последния момент без резервация не поемам отговорност за тях!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Плановете са за края на април да е готова колата, но плановете ми винаги се объркват и усложняват та ... мисля че до края на април ще кажа дали ще идвам на 100%.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Аз да се запиша също + 1човек и +1 човек евентуално, ама не всички в една стая :lol:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Малчо пиши и Спас от Пловдив със двете хлапета.Днес се срещнах случайно и потвърди още на първите думи за срещатата.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[b]Списъка е обновен[/b]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="dgi13"]Здравей, Мен ме запиши с 2 възрастни + 1 дете над 7год. Благодаря ;) :nabira:[/quote] Случайно прегледах списъка и какво да видя писан съм с две деца :lol: . И на мен ми се иска да имаме две, но за сега сме с едно ;) . Моля за корекция иначе ще се наложи да търся от някъде второ дете :lol: .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Списъка е обновен :)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Здравейте, Има ли още места за пролетната среща?

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Ще има, утре ще имам по-голяма яснота за капаро и др. подробности...

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Здравейте днес съм прегледал и уговорил всичко. Няма промени за сега нещата, но трябва да почнем да събираме пари за капаро Това което се разбрахме е, че капарото ще е плащане на нощувката само на възрастните, децата ще се плащат на място Нека всеки от желаещите да се свържи с мен и да се разберем как ще му е най-удобно за парите.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде