Влезте, за да следвате това  
dimi

SAAB 9000 ДВИГАТЕЛЯТ НЕ ПАЛИ ИЗОБЩО

Препоръчан пост

След преход от 250 км без проблем, паркирах. След около 1 час се опитах да запаля но стартера върти и все едно, че няма двигател. Колата е в зелена зона и трябва да я изтегля днес , моля за съвет. благодаря. :tboost:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Мисля, че Илчо([b]freaktattoo[/b]) ще може да ти помогне

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Това звучи като развален бендикс.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
бензинова помпа

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Бензинова помпа, касета, датчик колянов вал, клеморед, имобилайзер ако има, или нещо по инсталацията.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
dimi написа: След около 1 час се опитах да запаля но стартера върти и все едно, че няма двигател . От написаното отново залагам на стартер или по точно бендикс защото върти като Вентилатор другото подобно въртене е на издухан мотор.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ако стартера върти без товар може и бендикса да е. Но ако мотора върти с такава лекота отива на липса на компресия.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Не искам да пророкувам ама при мене въртеше така когато скъсах шпонка на зъбното колело на разпределителен вал и то малко след смяна с ново, явно заводски дефект или шупла в материала!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Благодаря на всички за разнообразните теоритични предположения. Оказа се касета - сега търся усилено. Ако някой може да помогне, аз съм благодарен. Има много голямо предлагане, но търся оригинална. :saabbord:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
И аз търся такава, само че за 9-5. Ако се намери на добра цена за пакет от 2 свиркай. :mrgreen:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това