Влезте, за да следвате това  
Гост DrakonSSon

Saab Форум България-медийни изяви

Препоръчан пост

Гост
Това е малка статия за нашата среща преди няколко месеца, малко бавно го публикуваха и много са я орязали от към снимки и текст, но все пак е нещо :mrgreen: http://www.saabplanet.com/bulgaria-saab ... ting-2017/ [u]Пускам тук линка, защото мисля че трябва да имаме такава тема, в която да събираме тези материали[/u] :bul: :saabbord:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Браво Малчо ти си велик за наказание ще идваш в Майна таун да си понесеш отговорноста.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Важното е, че са го публикували! А още по- важното е, че си изявил инициатива и положил немалко труд за предоставяне на матриали на които да се базират! Браво на теб. Лично, много се изкефих на статията. Дори не ми направи негативно впечатление сравнително поорязаните материали - така се прави кратко представяне на събитие, избрани са няколко показателни снимки и е предоставена акуратна информация :) Стопли ми се сърцето ... на следваща среща ще стоплим гърлата и по този повод :) П.С. ама сме Убавци, с тениските и сме направили погледите ... :)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
ЕЕЕЕ :D :D :D :D БРАВО СЕГА ВИДЯХ ЧЕ СА НИ КАЧИЛИ>>>> благодарности за старанието и труда на ПЕТЪР.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
http://www.saabplanet.com/saab-forum-bu ... r-meeting/ Хайде отново ни има в Саабпланет ;) За съжаление отново са ни скъсили статията и са качили само три снимки, според мен имаше и по-добри нооо както и да е важно е уверението както се казва :lol:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Браво Малчо скоро ще станеш известен.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Хаха това не ми е цел :) То и без друго вече два пъти ме спират е Казанлък собственици на Сааб и ми викат ти си Петър нали ;)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
This topic is now closed to further replies.
Влезте, за да следвате това