Влезте, за да следвате това  
saabman

Original Tech2 HP vs. Tech2 made in China

Препоръчан пост

Най после , след почти 2 години работа с китайския боклук Тех2 се сдобих с оригинален такъв първо впечетление, ми двата уреда по отношение на изработка и използвани материали както и качеството на вложената електроника, [u]нямат абсолютно нищо общо[/u] тъй като купих целия пакет, сега мога да свържа Теха с компютъра и да ползвам СПС, ТИС веднага имам въпрос, мога ли от СПС да кача файл на Аеро на Теха и да го запиша през ОБД2 буксата на кола която не е Аеро :?: ако може, чудесно......само дето нямам ТИС за СААБ имам за Опел, някаква идея от къде да си купя ТИС2000 СААБ :?: цената на оргинала на старо е 3 пъти повече от чисто нов китайски Тех ето снимки

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Двата теха се произвеждат в Китай няма разлика там се намира базата на фирмата колкото до програмите в Немския ebay има една Полска фирма ги продава нови като години по 23 до 25 евро мога да ти пратя линк.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
незнам кое къде се произвежда, ма [u]нямат нищо общо[/u] двата Теха че даже и неща открих който по време на работа се различават :!:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
На едно място се правят работил съм и със двата знам за съществените разлики същите има и при картите тънки и дебели както и програмите тис.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
За по-неразбиращите, като мен левия ли е оригиналният?

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Оригиналния има 3 варианта производител Бош Ветроникс, Хюлет Пакард и още някой, не се сещам. Китайския има сигурно 1000 варианта. Работил съм и с оригинален, и с китайски. Разглабял съм и съм разглеждал разликите, определено е различно качество. Но до момента 2 години интензивна употреба китаеца работи и няма несвършена задача. Относно ТИС изтегли от нета, има такива с пач на хардуерния ключ. Но ще трябва на друга операционна система да го ползваш, не при опелския, влизат в конфликт. Според мен няма да ти позволи да налееш аеро софтуер, понеже теха взема данни каква е колата и програмата сама избира файла подходящ за нея.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
За тиса Илчо е прав двата заедно на един комп не става както и Опелския тис има три различни версий който по между си се карат точно заради тях вече имам 5 лаптопа.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това