Влезте, за да следвате това  
Гост Airhead

Емблеми Saab(алтернативен вариант)

Препоръчан пост

И аз бих закупил 3 емблеми за 9-5, 2001 г. Две за предния и задния капак и една за волана.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Здравейте, Да попитам дали можем да намерим ленти за под цифрите на регистрационните номера, който да е тематична за SAAB? :saabbord:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Емблеми имам само за 9-5 ще поръчам други за 9000 със размера и ще ги пусна тук в темата така и други ако имат желание да участват.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="legend"]Аз имам желание : )[/quote] Свали емблемите от капака да ги дам на художника за копиране.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote]Мненията за този стикер [url=http://s1284.photobucket.com/user/trolhatan/media/Namnloumlst-1-1_zpsd0g8xsl6.jpg.html][img]http://i1284.photobucket.com/albums/a562/trolhatan/Namnloumlst-1-1_zpsd0g8xsl6.jpg[/img][/url] [b]вече са в отделна тема тук:[/b] viewtopic.php?f=40&t=943[/quote]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
И на мен ще ми трябва емблемата за задния капак на 9-5.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ако те интересува, имам една китайска допълнителна (от тия по-кофти цветовете), но трябва да видя дали е предна или задна. Мисля че беше 5 или 10 лв.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="n3x"]Ако те интересува, имам една китайска допълнителна (от тия по-кофти цветовете), но трябва да видя дали е предна или задна. Мисля че беше 5 или 10 лв.[/quote] А стои ли след водоструйка, иначе ме интересува въпреки, че не съм ги виждал.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
По принцип китайските не са зле, познавам няколко души с такива никой още не се е оплакал, другия вариант е посочения по-горе с 3D стикер има и с ретро логото(самолетчето) което ти каза че ти харесва....

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Като гледам емблемата има сребриста поставка с диаметър 68мм и самата емблема с диаметър 62мм. Поставката предполагам че е за предния капак - с 2 щифта и малко кръстче. Самата емблема е плоска и не е от хубавите - златната корона на грифона е просто жълта. Предполагам че предната ми емблема е подобна и в момента (от 2 години колата е при мен) е доста замъглена, но няма проблеми с миенето. Емблемите ги взех от али-то щото бяха 2 за 20 лв.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
По принцип ми трябва задната емблемата, но не знам никакви размери. Наистина логото със самолеДа по ми харесва. Някой ми писа ЛС, че има емблеми, но за сега ще изчакам, да се обслужи Шведа, чак тогава ще мисля за визията.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Тези със самолетчето ми свършиха чакам скоро да ги направят.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Този със емблемите е на синтетична дрога и сега го чакам да се приземи.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Хахаха пиши като се появят, и аз бих взел една друсана емблема.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ники как стои въпроса с емблемите? Трябва ми една 47за предния капак. Ако имаш ще се обада на човек да мине и купи една. Мерси,поздрави,!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Трябва ми два броя емблеми за 9-5 2001 г.Пишете тук или на лично.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Скоро ще си правя за мен и един приятел, ако не бързаш много ще направя и за теб :)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Пусни направо списък да си поръчаме и още хора ако ти се занимава - и аз бих си взел няколко емблеми, че сега нямам, но да имам и резервни.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Ще трябва да издиря размерите на всички модели и да преговарям за цена с няколко фирми в Казанлък

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Здравей, И аз да се включа за емблемите. Моята задната е малко самоделка - някой си е играл доста да я изрисува. Ако искате мога да направя снимка и да я кача - от далече доста автентично изглежда... :o Поздрави

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Да ви се намират предна и задна емблема за 9-3 1998 г.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това