Влезте, за да следвате това  
WhitePower

Нов форум Сааб

Препоръчан пост

Гост
Със Саабчо не съм минавал през нищо,защото вечер карам доста предпазливо,но преди 10 години на връщане от Франция с бившата ми кола в Румъния имах удоволствието да мина с 90 км.ч през напомпена гума с джанта,която беше приблизително с ширината между гумите.Няколко секунди летене и след това приземяване на зиг заг,а чувството от удара бе неописуемо,все едно някой разцепи колата на две.В интерес на истината никъде нямаше криво,спукано,смачкано или каквото и да е поражение по колата.Та съвета ми е ВНИМАВАЙТЕ с нощните скорости да не би някой" братовчед" да е решил да използва румънския метод за спиране.Това ми е обица на ухото и нощем съм изключително внимателен.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Явно джетата е голяма кола! Това си е за отдел уникални случаи, или какво ми се случи. :D Още едно доказателство, че на времето са правели по-коли от днешните.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Вярно че на времето са създавани истински коли.но съм сигурен че и СААБ-а би издържал такъв тест,само че условието е колата да е натоварена повече в задницата и да върви с повдигната предница.Точно това ме спаси в случая иначе нямах никакъв шанс.Щях да се преобърна и мамалигарите да ме разтоварят и претрепят.Абе в дракулска държава :evil: вампири и обирджий.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Последните ми две мнения бяха малко извън темата,та уговорката за първата срещата си остава в Пловдив.Само ме предупредете предварително да си подредя нещата с работата и да минат тези студове,че не ми се носят и зимни и летни дрехи.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
среща днес имаше макар и скромна от 4 фена нека се стопли щи има и още срещи .Да си го кажем направо почиваме си от семайно щастие :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ама като се прави среща да се снима и публикува снимков матРиал

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Тя беше повече като работна среща, поради липса на интерес премина скромно и без много шум, пък и беше хладничко. Другия път повече! :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Фотоапарата беше на масата обаче никой не изеви желание да снима аз естествено бях до уши в масло и нямах желание за снимки.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Ако някой, ще поема вината - това съм аз, вярно можеше да се щракнем поне веднъж ама уви :cry: , другия път предполагам, ще сме по- организирани и със скаричка и биричка пък и повече фенове може да дойдат! :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Здравейте младежи и девойки! Поздравления за Николайчо и за другите активисти! Нека на всички ни е честит новия user friendly форум. :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Добре дошъл И се надяваме да сме полезни на всички

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Честит ви нов форум, пожелавам да е успешен и полезен, което зависи най-вече от потребителите и от желанието всеки да бъде полезен с нещо на другите!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Честито и от мен, честито и на мен, честито и на вас момчета, много ми харесва това което сте направили, БРАВО

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Честит нов форум и от мен :)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Благодарим ! Пишете, споделяйте и не ни жалете :lol: ! Чувствайте се свободни във всяко начинание и желание да споделите преживявания, мнения, или просто за раздумка :D .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Поздрави и от форум MAZDABG които също като вас е един от малкото останали истински форуми. :nabira:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="valio323"]Поздрави и от форум MAZDABG които също като вас е един от малкото останали истински форуми. :nabira:[/quote] Благодарим на форум мазда опитваме се да бъдем винаги точни коректни въпреки,че много се опитват да ни пречат.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Влезте, за да следвате това