Влезте, за да следвате това  
WhitePower

Нов форум Сааб

Препоръчан пост

Гост
Поздравления за новия форум. Желая му успех и дълголетие...!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
честито и от мен дано да е по-полезен от...партийният

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Привет и от мен на екипа и членовете на новия форум,с пожелания за много нови членове и мотото да бъде добрия тон,безпристрастия и взаимопомощ.Успех и поздрави :P

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Нека всичко да върви по вода и дълго време да се пише в него.Късмет на всички и скоро да се видим на живо.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Много успехи, само положителни моменти и емоции, и погледите само Напред! Поздрави и от мене с пожелание за много здраве щастие и успехи на целия екип и всички членове!!! :lol:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
На всички да ни е честит новият форум. Дано да има повече положителни причини за дискусии в него!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Поздравления. Добре, че се организира новия форум за да има повече информация както и дискусии. Но все пак да не забравяме, че на живо нещата изглеждат съвсем различно от писане и/или даскане в NET среда. ;) И хайде да среща при Николай - бира time

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Защо пък не :D , аз съм за [size=150][quote]събота 16.03.2013г. [/quote][/size]давайте предложения! :roll:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Май на някой му се пие БИРА а скара ще запуши стига да сте сериозни.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Ха да е честит форома, както казва един приятел: "Само напред и нагоре" И вече заговорихте за среща, а аз във Варна :evil: не е честно и на мен ми се пие бира, но нищо следвашия път! Тогава наздраве и със здраве, и много успех за сега поздрави от Варна, полсе и в Пловдив!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Изчакайте малко за да отворят Беклемето и ще съберем севера и юга на една среща.Между другото Ник е обещал да ми дойде на гости.та кой ще е първи ще се разберем.Поздрави от севера. :)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
На север още е студено аз вече работя по къс ръкав май сбирката ще е в Пловдив.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
На Беклемето му трябва още максимум месец и ще го отворят! 165км и в Пловдив, с нашите самолети 2-2,5 часа без напъни по пътя!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Нека Ники да си каже ,ама нека да е слънчево поне щото на вънка клинч

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Клинч, клинч коло да е клин желание само трябва :lol: ! То кефа от летенето, опа, от карането де ще ни згрее :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Тук е ок даже 15 градуса работя по къс ръкав.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Ееее изчакайте ме да се прибера ;)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Боби не бързай много като се прибираш,че туко виж някой заек ти мине път :lol:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="DrakonSSon"]Ееее изчакайте ме да се прибера ;)[/quote] мисля,че трябва да поздравим това е лицето на фирмата скандинавия мотърс има снимка със нов СААБ и бъдеща надежда от другия форум.Евала бате наш си.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="NIK"][quote="DrakonSSon"]Ееее изчакайте ме да се прибера ;)[/quote] мисля,че трябва да поздравим това е лицето на фирмата скандинавия мотърс има снимка със нов СААБ и бъдеща надежда от другия форум.Евала бате наш си.[/quote] Ами щом казваш да се чувства поздравен и от мене и жив и здрав като се прибереш на среща в "Майново", поне ще си в дълга отпуска след завръщането. Успех чакаме те! :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="NIK"]Боби не бързай много като се прибираш,че туко виж някой заек ти мине път :lol:[/quote] Моного сешно, много смешно, който не кара той не трепе зайци :lol: ! Като мислиш че е толкова лесно, трепенето на заици по пътищата поробвай и ти, да те видя как ще се справиш, аз вече имам две бройки, а ти? :lol:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Завистник.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[b][color=#FF0000]Зайцетрепач[/color][/b] новото име на 9-5Т. :twisted: Дръжте се здраво пухкави опашатковци Боби идва. Нашите ловджии репи да ядат. Поне да ставаха за хапване след удара ама уви като те знаем как леко покарваш. Аз пък ударих фазан и ми изкърти десния фар ама спрях върнах се и го взех та после го хапнахме по рецепта за дивеч от познат ловджия - не беше лош ама доста жилавичък. П.П. Дивите зайчета са по-едри от питомните и били по - вкусни ако донесеш, ще ги пробваме на скарата ако не и кебапчета става. ;)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Влезте, за да следвате това