Влезте, за да следвате това  
Гост NIK

Колко са хубави ГОРИВАТА в BG

Препоръчан пост

Гост
Малко снимки на прясно отвoрен резервоар на 9-3 СС [url=http://s1284.photobucket.com/user/trolhatan/media/FORUMA/PC170002_zps3054bfe3.jpg.html][img]http://i1284.photobucket.com/albums/a562/trolhatan/FORUMA/PC170002_zps3054bfe3.jpg[/img][/url] [url=http://s1284.photobucket.com/user/trolhatan/media/FORUMA/PC170001_zpsc10f4358.jpg.html][img]http://i1284.photobucket.com/albums/a562/trolhatan/FORUMA/PC170001_zpsc10f4358.jpg[/img][/url] [url=http://s1284.photobucket.com/user/trolhatan/media/FORUMA/PC170006_zpsec13af12.jpg.html][img]http://i1284.photobucket.com/albums/a562/trolhatan/FORUMA/PC170006_zpsec13af12.jpg[/img][/url] тук цедката е вече измита и живеца на колата се възвърна [url=http://s1284.photobucket.com/user/trolhatan/media/FORUMA/PC170003_zpsfd9aebbc.jpg.html][img]http://i1284.photobucket.com/albums/a562/trolhatan/FORUMA/PC170003_zpsfd9aebbc.jpg[/img][/url]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
А бе това в тигана ще го готвиш ли ХА ХА ХА ХА ХА :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А сега сериозно карал съм с горива зад граница (в Турция по-точно) и на бензин и на газ и на нафта сравнение не може и да става и като вървене и като икономия! В България за съжаление плащаме за горива много под показателите оказани на горивозарядните колонки, но нали сме си свикнали че "Наведена глава сабя я не коси" и си траем ден да мине друг да дойде! Хайде сполай от мене !

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Преди години при кризата на горивата се сещам, че ладичката палеше на обратно :shock: когато се опиташ да я загасиш :lol: :idea: ЯВНО ДНЕС ИМАМЕ ""НАПРЕДЪК"" ВСЕ ПАК!!! :lol: :lol:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Няма как да обичаме българското,когато всеки гледа да те прецака на всяка крачка,особенно държавата която иска да печели от бедният народец и не извършва никакъв контрол върху качествата на горивата.Някой да е виждал да се извършва профилактика на резервоарите на бензиностанцийте?За 24 години демокрация аз не съм виждал такова нещо от рода"затворена за профилактика".Наскоро сменях бензинова помпа на една кола и бях изумен от гледката,целия резервоар отвътре покрит с котлен камък,а помпата все едно е работила в балона на бойлера :o .Та правете си сметката с какви горива караме!Българските алхимици отдавна са ни научили да се движим с горива с високо съдържание на вода и други продукти различни от истинските горива.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Tова гориво е заредено от Ромпетрол гр.Габрово оплакване се получи и в Пловдив от тази фирма истината е ,че имат нов собственик който иска само да прибира $.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="NIK"]Tова гориво е заредено от Ромпетрол гр.Габрово оплакване се получи и в Пловдив от тази фирма истината е ,че имат нов собственик който иска само да прибира $.[/quote] О.К. всички ние знаем, че горивата не отговарят на стандартите. :x А може ли да дадете препоръка кои бензиностанции се стремят да развалят горивата по-малко.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="Пламен Дойчев"]О.К. всички ние знаем, че горивата не отговарят на стандартите. :x А може ли да дадете препоръка [color=#BF0000][size=150]кои бензиностанции се стремят да развалят горивата по-малко.[/size][/color][/quote] ДОБЪР ВЪПРОС! :arrow: Пламене като нас който са на [size=150]газ[/size], сме най - зле там [color=#FF0000][size=150]контрол няма никакъв[/size][/color]!!!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="fory79"][quote="Пламен Дойчев"]О.К. всички ние знаем, че горивата не отговарят на стандартите. :x А може ли да дадете препоръка [color=#BF0000][size=150]кои бензиностанции се стремят да развалят горивата по-малко.[/size][/color][/quote] ДОБЪР ВЪПРОС! :arrow: Пламене като нас който са на [size=150]газ[/size], сме най - зле там [color=#FF0000][size=150]контрол няма никакъв[/size][/color]!!![/quote] Колкото и странно да ви изглежда аз зареждам само от една бензиностанция ако ще пътувам надалече си смятам общия преход и си зареждам колата за да не се налага да спирам и да зареждам без да знам колко е надежна не минавам всеки ден от там за да съм сигурен колко е наред горивото.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="NIK"] Колкото и странно да ви изглежда аз зареждам само от една бензиностанция ако ще пътувам надалече си смятам общия преход и си зареждам колата за да не се налага да спирам и да зареждам без да знам колко е надежна не минавам всеки ден от там за да съм сигурен колко е наред горивото.[/quote] Добре де Ники, ти така постъпваш хубаво. Ами на други които се налага да "препускат' из Родината и ако един преход е от порядъка на 1000 км им се налага да зареждат гориво. Лично аз гледам да зареждам бензин на ОМВ или Лукойл, а за газ- ЕКО и поради лимитирана серия бензиностанции и ограничния пробег км тогава прибягвам до Лукойл.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Нямаш избор само се молиш да не гризнеш дръвчето като този клиент ,че пътната помощ е скъпа.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Аз съм само с V-power 100 оплаквания нямам освен , че съм най силния сред колегите във фирмата и е голям скука

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="WhitePower"]Аз съм само с V-power 100 оплаквания нямам освен , че съм най силния сред колегите във фирмата и е голям скука[/quote] Какво да кажат хората на село дето най силния е 96 от петрол.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Не един клиент заредил на Лукойл ми е звънял да ме пита защо колата прекъсва. Че даже и чекове са светкали.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="freaktattoo"]Не един клиент заредил на Лукойл ми е звънял да ме пита защо колата прекъсва. Че даже и чекове са светкали.[/quote] При мен това се случва при заряд от ОМВ и не само със Сааби и други коли се оплакват след новата година от РОМПЕТРОЛ имам запушени филтри.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
щом и от OMV вече има оплаквания..?! единствено от ЕКО - остана май...

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="ivied"]щом и от OMV вече има оплаквания..?! единствено от ЕКО - остана май...[/quote] aaa ти се шегуваш , тази я няма в класацията .... 4 алфи за 1 ден заредили в екото спряха да палят до края на седмицата станаха 12 ;) Тази фирма маи само за LPG става

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Дано не се повтарям,но при мен се случва следното: При зареждане от Шел (говоря за пропан-бутан)веднага ми светва чек-а!При зареждане в Еко-гасне :D !При зареждане в Омв- и една друга на еко --светва/изгасва на 10-15 км! Единствено при зареждане от Еко с/у резиденция Еквсинорад --нямам проблем !Чудя се .ако махна катализатора що за дискотека ще се получи :?: :geek:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
дали някой е взел предвид качеството на горивата, като причина за емиграция?! :mrgreen:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="WhitePower"][quote="ivied"]щом и от OMV вече има оплаквания..?! единствено от ЕКО - остана май...[/quote] aaa ти се шегуваш , тази я няма в класацията .... 4 алфи за 1 ден заредили в екото спряха да палят до края на седмицата станаха 12 ;) Тази фирма маи само за LPG става[/quote] Същото се случи при заряд от ОМВ 7 коли и управителя се изказа,че дори и да заведеш дело при стара кола те щели да спечелят :oops: .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Аз зареждах от OMV газ и когато отидах за периодична смяна на газовите филтри газаджията каза че са много мръсни и затлачени. Сега зареждам на ЕКО газ и 100октана бензин не съм имал проблем. Слушах добри отзиви за Ромпетрол, но щом са с друг собственик ясна е работата. В Пловдив наскоро всички бензиностанции Шел станаха Газпром. Реших че като нова и неналожила се фирма на пазара в България, горивата ще са свясни. Служителите ме увериха че газта е Руска а за сега бензина бил ОМВ. Ако някои има наблюдения да каже.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Сагата ОМВ следния казус зарежда на ОМВ свети чек вдига разход изрежда всички останали не свети чек със литър и малко по нисък разход пак заряд ОМВ свети чек не работи добре мотора харчи повече.Тръгва за Англия зарежда ОМВ в Австрия свети чек мотора се тресе не върви няма тяга излиза от Австрия зарежда от няква селска бензиностнция всичко се оправя на обратно към БГ историята се повтаря ЩО Е ТО.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
реших и за да пиша тук в другия форум много се говори за една верига бензиностанции КРУИЗ и така видях че в стара загора има от тяхната верига бензиностанция и реших да заредя и какво да видя на дисплея miss -53 , след смяната на нова горивна помпа walbro 255 погледнах отново да видя какво показва на дисплея и имаше моменти които ми показваше 70 , след слагането на еко-100 никакъв проблем така че бензина им не струва освен ако не искате да правите мотор :nik07:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
[quote="knzone"]реших и за да пиша тук в другия форум много се говори за една верига бензиностанции КРУИЗ и така видях че в стара загора има от тяхната верига бензиностанция и реших да заредя и какво да видя на дисплея miss -53 , след смяната на нова горивна помпа walbro 255 погледнах отново да видя какво показва на дисплея и имаше моменти които ми показваше 70 , след слагането на еко-100 никакъв проблем така че бензина им не струва освен ако не искате да правите мотор :nik07:[/quote] За другия форум е ясно там се търси финасова изгода някой трябва да печели от ремонта на мотори каква е разликата във вървенето между двата бензина и ако няма такава просто с единия ще си чупиш мотора.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
KN zone, зареждам само и единствено от Круиз в София и мога да ти кажа, че и цените, и горивата им са по-добре от всички останали. Със старата ми 9000 Орлин е бил свидетел как за София-Пловдив при скорост 180-200 и доволно настъпване като стигнахме при Ники и разгледахме броя детонации отчетени от софтуера, бройката беше НУЛА. Прави си изводи. Редовно го следя това на моята си кола, и мога да кажа, че поне за София с Круиз проблеми никога не съм имал. Да не говорим, че днес без отстъпката заредих 99+ за 2,50 лв, което никъде го няма.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Не знам какъв е бензина в софето но тук в стз не струва за това което виждам на дисплея от тази бензиностанция

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това