Влезте, за да следвате това  
WhitePower

Свободният форум на Saab - Сааб Форум България

Препоръчан пост

Здравейте Това е свободният форум на Saab !!! Без обиди! Без политизиране! Без пристрастие! Без обслужване на частни интереси! Всеки е свободен да си изказва мнението си било то вярно или грешно. Форумът няма да обслужва интересите на сервизите , а единствено на феновете ! Решенията ще се взимат от потребителите, а не от администраторите. Успех на всички.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
При евнтуални проблеми ще има анкета която ще решите вие потребителите а не само синдикално администратори или модератори да банат някой или нещо подобно. пишете изказвайте мнения (без да свързани със форума) може и по други теми ако искате спорете без обиди или си казвайте истина точно в очите това е свобно общество пишещо за марката СААБ а не частен форум. В СПОРА СЕ РАЖДА ИСТИНАТА А ТЯ БОЛИ.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
==== Edited by Гост

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ако кажеш ,че не сме предупредили ... Това не е форума на Господин Сааб дето го беше страх и от анкета . Това е форума на марката и феновете със или без техните недостатъци и те решават кое как да бъде Всеки сам избира къде да бъде Едни хора казваха 45 години стигат Ние казваме 10 години стигат

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
==== Edited by Гост

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ние тука не се караме ,а си помагаме и никой няма да те обвини , че не ти харесва това което става. Всеки има право на мнение тук. Ако ти е интересно добре си дошъл

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Аз само разбрах едно , че за всички тези години са успяли да разделят феновете . Това е много голямо постижение , което автоматично значи ,че е имало селекция на удобни и неудони. Еми тук няма да има селекция. Това е форум на феновете , а не на банери ( банерът долу в дясно ) Няма да има модерароти с подписи на сервизи или магазини

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Благодарим ви за добрия тон и за това ,че си редктирахте менията.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote]Съжалявам за промяната на името от Saab na Saabold но противоречи с политиката на форума. не може да се използва името на марката за Nikname[/quote] И къде го пише? Не видях никъде да има такива правила или препоръки. Нали това е свободният форум на Saab ? !!! Държа да ми върнете ника, с който съм се регистрирал. Не се чувствам толкова стар, че да съм с този ник, с който съм в момента.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Готово . Прав си пропускът е наш , че не е записано. А за смяната на името беше уведомен лично на пощата. Но както виждаш тука сме честни и си държим на думата , а ти и една анкета не пусна , но каквото било било .... Успех и лека вечер ( от модераторския екип )

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Като гледам чата на стария форум ни определят като некачествения "матРял" за тях, които не приехме банерите и в годините се справяхми без тези Рекламни лица. Приветствам влизането при нас на freaktattoo и съм сигурен че тук ще бъде разбран какво може и ще намери поле за изява на знанията и възможностите си. Добре дошъл сред хората със СААБ-ски души, а не Бизнес. :) Честито и на модераторския екип изграден от качествен "матРял".

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Това е отговор на модератор от бившия за нас форум на моя въпрос "Защо се заключват темите" [quote]Утре ще извадя колко на брой от всичките "Общо теми 6082" са заключени.[/quote] [quote]Също така, за да вадите някакви генерални заключения, относно взаимоотношенията тук, трябва да познавате хората, не само от мненията им, а и на живо, да сте ги виждали, да сте говорили с тях , да сте вътре в кухнята на нещата, не от вчера, не от онзи ден и не след публикувани три теми и 10 мнения (образно казано).[/quote] [quote]Прибързаните изводи и заключения се правят изключително лесно.[/quote] [quote]Във всеки един форум, има заключени теми, има изтрити такива, има и изтрити мнения. Всичко това се прави, по преценка на модераторите и на много места не се дават изобщо никакви обяснения! Ако смятате, че сте перфектните администратори/модератори, ако мислите, че можете да създадете форум, в който няма да се налага използването на подобни мерки, давайте, направете го и не забравяйте да споделите линк, да проследим с любопитство развитието му![/quote] [quote]Трябва да е пределно ясно, че по принцип, угодия на 100% за всички, по всички теми и във всяка една ситуация- няма, не е имало, няма и да има никъде! Съжалявам, че ще ви разочаровам, но така стоят нещата!.[/quote] E това което ти пророкува преди 2 месеца стана реалност благодарение на NIK,White Power,fory79 и всички членове на новия форум.Тук можеш да помагаш БЕЗПРИСТРАСТНО,и си спести определенията "сирийски бежанци" или искаше да кажеш че каквито са хората такъв ще е и новия форум???Просто не го чети!!!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Виждам колко е безпристрастен форумът. Въпреки това, единствената причина да се регистрирам е да ви пожелая успех с ръководенето! Наистина го мисля, а вие ако искайте, вярвайте.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Благодарим за пожеланията Ще се стараем да е бизпристрастен А какво визираш под това "виждам"

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Виждам че Андрей се е притеснил за популярността на форума си дори :) :D :o :mrgreen: 8-) Да те успокоя :Ние не желаем да копираме твоя форум или стилът в него .За мен а и за всички тук е ясно ,че той обслужва интересите на определен кръг от хора а не феновете .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
На 11 април направихме един месец от създаването на форума!!Ха да е честито на всички потребители и това което се случваше последните дни да остане в историята и всеки един, да си вземе поука, този театър да не се разиграва никога повече и в двата форума. :oops:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Напълно съм съгласен и без това потребителите използващи марката, сме ограничен кръг хора с различни интереси, напълно излишно е самите ние да си създаваме, каквито и да са интриги, излишно напрежение и да трошим нерви помежду си. Според моето скромно мнение, нека гледаме напред и да продължим в светлия дух на надежда да следим "развитието" на марката. Нека си помагаме , кой с каквото може и споделяме проблемите си и за напред без сърказъм, непрязъм и неудобства от какъвто и да е характер между и едновременно в двата форума. Да ни е честит 1-но месечния форум! :D

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Това което се слючи бе нормално доскоро да нямаш конкуренция и изведнъж да ти се натресе някой всеки от нас би реагирал негативно към противника си.Ще отбележа,че за един месец доста неща се написаха ще видим за една година какво ще стане и като всеки прохождаш организъм в природата първата една година е най трудно.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Привет на всички!На тези които легално пишат тук ..и на тези които надничат страхливо през перденцето !Регистриран съм и в двата СААБ-ски форума !Неприятно ми е,че понякога се налага да копирам постовете си,свързани със срещите във Варна, най-вече!Но воден от убеждението си,че всеки метнал се на тази марка автомобил има нуждата от информация свързана с марката,го правя! Вчера,преглеждайки ОНЗИ форум,попаднах на тема в която потребител от Варна търси SID.Досетих се,че тук в ,,продава,, има такава тема и копирах линка към темата.Предварително искам да посяня ,че ако потребителя нямаше в профила си ВАРНА едва ли щях да предприема процедурата!Във Варна активните потребители във форумите на СААБ се познаваме и едно непознато име е едно предизвикателство за запознанство и евентуално приятелство! Мисля ще се съгласите,че имено това е една от основните функций на форумите!Хората се запознават,сприятеляват,после може да се разделят или останат приятели завинаги! viewtopic.php?f=25&t=174--това е линка който копирах ето темата http://www.saab-club.com/forum/viewtopi ... dfef96d42b както виждате ,бдителния модератор махна линка и започна да ми дава напътсвия в живота! ИЗУМЕН СЪМ !Трябва да чакам одобрението на негово величество ,за да помогна на някой!Е тъй и не дочаках такова за последния си пост!Затова,тъй като е ясно на всички ,че въпросния ураган чете тук,му отговарм с поста си в НЕГОВИЯ форум! [attachment=0]smehurko.png[/attachment] Приятелю Ураган!Задавал ли си си въпроса :защо в България хората са разделени на протестиращи гледащи,на ранобудни и къснолягащи,на сааб1 и сааб 2 ? Ще ти кажа макар да знаеш отговора!Заради хора като теб драги !Такива които все още не могат да разчупят стереотипа на дружинната ръководителка събираща членски внос и рапортуваща с ,,рапорт приет,,Самоче хората са навън имено заради разчупване на стереотипите! Думи като клуб,чл.внос,управителен съвет ще се окажат ненужни особено в автосдруженията.Ще подмина наглите ти забележки колко си интелигентен и как строго гледаш на нещата ....това е присъщо на човек с комплекс.Мога още много да ти драскам тук ,но да наливаш вода в каца без дъно е безполезно !Живей си в подредения с правила форум,аз ще се опитам да помагам на хората тук!И данезабравиш да насочиш коле(ж)гата към банера!Успех

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Какво да кажем ......... по-добре без думи! А и още нещо "стереотипи" това едва ли някой го разбира ТАМ!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Тази постановка беше изиграна преди няма и година време!Това беше причината да напуснем другия форум,както и ти си го разбрал.Нямам никакво намерение да обяснявам на въпросния "господин" колко е в грешка и не пропуска да омаловажи това което сме създали ние тук в този ФОРУМ,а не"някакви си форуми"Чувствата са взаимни!!!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Мафията която движи другия форум си има МИЛИЦИОНЕР хрътка която ги пази трие и пренарежда за това аз лично на Андрей по телефона му казах,че искам да ми изтрият регистрацията защото ме е срам от безобразията който се вършат.Забелязах нещо много интересно теми който не се пише 1 месец се трият така нещо което е писано от много умни хора който не пишат поради същатата причина който ние се махнаме ще бъде заличено така скоро ще си изтрият и форумчето.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Ми аз бях баннат защото помогнах на един човек да му намеря маркуч за сааба и от там се почна колко е сле силиконовия маркуч спрямо оригиналния гуменяк ........ и така вече са два клуба А относно Хурикана , изсипа бая лъжи за 3 поста , само да отбележа ,че те ни изгониха от там , ако се видим очи в очи ще му го припомня много ясно. Аз се радвам ,че стана така .Рано или късно ще си останат 5 те модератота да си пишат сами едни на друг поради горните причини :). И не се ядоствайте те не заслужават това дори.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Влезте, за да следвате това