Влезте, за да следвате това  
Гост NIK

Място за веселие

Препоръчан пост

Дете пита майка си: - Мамо, мамооо, кой е този Тръмп? Майката: - Това е 3-тия президент на Америка по времето на Путин.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
- По какво се отличава купчина гладени дрехи от купчина не гладени? - На купчината гладени, спи котката.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Мисълта на Достоевски "Красотата ще спаси света" днес е напълно неразбрана... Половината човечество смята, че става дума за селфи, а другата за Мис Свят.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Една баба се качва в автобуса:
- Младежо, не виждате ли, колко съм възрастна, болят ме краката, отстъпете ми място!
- Ами, добре, аз мога да карам и прав...

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Умира Бат Бойко…
Пред портите на Рая го посреща Свети Петър:
– Здравейте, господин Борисов!
– О, здрасти, Началник!
– Вие, господин Борисов, сте известна личност и наш дълг е да ви дадем право на избор къде да останете – в Рая или в Ада! За тази цел ще прекарате по един ден и на двете места и сам ще изберете след това!
Отиват в Ада, влиза Бат Бойко и гледа: огромно голф-игрище, всичките му стари дружки от мутренските времена, далавераджии, политици… облечени в маркови костюми, маси с хайвер и шампанско, мацките с яки задници и огромни цици, Дяволът – страшен пич, направо като негов брат - само майтапи и простотии ръси … абе, Рай! Минал денят, нашият предоволен! Дошло време да иде в Рая! Там красота, спокойствие, мили хора, скачаш от облаче на облаче, свириш на арфа… И там изкарал добре, но в Ада пó се изкефил и предпочел да остане там! Влиза Бат Бойко наново в Ада и гледа… пуста земя, покрита с боклуци, смрад, отврат, приятелите му в дрипи, дяволът ги юрка към казана, мацките скапани и грозни… Нашият – изумено:
– Абе, Дяволе, слушай, брато… Вчера тука беше супер… голф, хайвер, шампанско… кво стана?
– Аааа, почти като при вас… Това вчера беше предизборната кампания…… Днес вече си гласувал…

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Между приятели:
- Ти каква жена си търсиш?
- Ми, като луната.
- Ааа, красива и потайна?
- Не бе, да идва вечер и да си ходи сутрин.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Поп се качва в такси да се прибира към църквата. Тръгнало таксито. Бакшишът надул педала по надупчените софийски улици. Изведнъж! Прас! Нацелил някаква дупка.
- Баси и майката! – изпсувал таксиджията. Попът си мълчи.
След малко пак. Прас! Нацелил друга дупка.
- Баси и майката! – пак изпсувал таксиджията. Попът пак си мълчи.
След няколко минути таксито уцелило трета дупка. Бакшишът пак изпсувал:
- Баси и майката!
Попът не издържал и му направил забележка:
- Защо така ругаеш и злословиш синко? Казвай просто „Слава тебе, Господи” и ще видиш как всичко ще бъде наред.
Таксиджията се поуспокоил малко. След 100 метра колата нацелила шахта с откраднат капак. От удара се откъснало предното колело и се затъркаляло напред. Таксиджията тъкмо да изпсува яко, но се усетил и извикал:
- Слава тебе, Господи!
И в тоя момент – чудо. Колелото спряло, върнало се назад и си застанало на мястото. Попът, като видял това, изкрещял:
- Баси и майката!!!

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Две баби пред блока.
- Пено, ша знаиш, че моят ходи по мръсници...
- Ма той умрял ма!
- А, гиди серсемина, затуй ли не се прибира?

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Впечатлен от усърдното измерване на шлайфиста- изкопах размерите на жена ми от преди 10 години

48870687606_d58611607d_z.jpg

Вчера проведох нови измервания - гледам и не вярвам на ръцете си - с 8мм повече !! Ще го преглътна🍺 

• Haha 1

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Из дебрите на българските форуми...

Потребител 1: “Здравейте, може ли да ми дадете съвет, как да удължа един градински маркуч?”

Потребител 2: “Защо искаш да го удължаваш?”

Потребител 1: “Защото е прекалено къс.”

Потребител 3: “Еми по-добре си купи един достатъчно дълъг!”

Потребител 1: “Еми не ми трябва, само 5 метра не ми достигат?”

Потребител 2: “Да, обаче един цял маркуч е винаги по-добре!”

Потребител 3: “Оффф!”

Потребител 4: “Какво офкаш, човекът просту пита как да удължи един мъркуч!”

Потребител 5: “А ти по-дубре научи български първо!”

Потребител 1: “по-дОбре!”

Потребител 5: “Ей такива най-много ги обичам – молят за помощ, ама после се заяждат с другите за правопис!”

Потребител 6: “Ей, все по-зле става в този форум. Аз когато съм удължавал маркучи, ти още прав под масата си ходил!”

Потребител 1: “Еми кажи ми тогава как най-добре да го направя!”

Потребител 5: “На твое място не бих го правил!”

Потребител 2: “Още не си ми казал, защо искаш да го удължаваш, какво ще правиш с него???”

Потребител 1: “Ще си поливам градината.”

Потребител 7: “Е каква е тази градина?”

Потребител 1: “Еми съвсем нормална градина”

Потребител 9: “Без да ти се бъркам, ама нали ти е ясно, че някои растения не трябва да се поливат с много вода?”

Потребител 4: “Офф... той иска само да удължи един маркуч!”

Потребител 7: “Ти не се бъркай бе, малоумник!”

Потребител 4: “Абе гледай себе си бе, [*цензурирано*]!”

Потребител 1: “Никой ли не може да ми помогне?”

Потребител 12: “Абе стига си давал зор пък ти, бе! Имаме си и друга работа, освен да отговаряме на някакви въпроси на новаците във форума!”

Потребител 1: “Еми тогава защо отговаряш?”

Потребител 13: “На много умен ли ми се правиш, бе?”

Потребител 1: “Не, просто искам да удължа един маркуч!”

Потребител 2: “Преди 10 години удължавах един маркуч, който изкара една година само и оттогава само цели маркучи ползвам!”

Потребител 1: “Е, как го удължи де?”

Потребител 2: “С удължител?”

Потребител 1: “Т.е. сложи просто още един маркуч към него и така, или?”

Потребител 10: “А защо не потърсиш в гугъл???”

Потребител 1: “Еми потърсих там и ме препрати в този форум”

Потребител 15: “Аз още ползвам лейка за поливане, няма нищо по-добро!”

Потребител 17: “Ей да, спомням си. Какви времена бяха едно време... Ама в днешно време нищо не държи много, всичко се чупи бързо!”

Потребител 1: “Да разбирам ли, че никой не може да ми каже как да удължа маркуча?”

Потребител 15: “По-добре зарежи и поливай с лейка, тъкмо малко спорт!”

Потребител 1: “Еми имам проблеми с гърба и не мога да ходя много и да нося тежко”

Потребител 18: “Еми значи си на грешното място тук!”

Потребител 5: “Точно!”

Потребител 1: “Защо?”

Потребител 17: “Еми това е градинарски форум, като не можеш да ходиш и да носиш тежко, отиди в медицински форум. Егати тъпака!!!”

Администратор: "Темата е затворена, Потребител 1 беше блокиран заради спам!"

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това