Влезте, за да следвате това  
Гост dovy

Кандидатстване за Екип - Поддръжка.

Препоръчан пост

Гост
Бих искал да кандидатствам за техническа поддръжка във форума ако се обърка нещо със кодирането или подобни неща за проследяване на грешки за банване и за изтриване на теми който не са нужни.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост Phreak1565379229
Поне според мен може да се направят същите права на някой ранк като скриптер или нещо подобно. Та този който ще каже дали те приема си е НИК. Важно е какви езици за програмиране по форумите знаеш и дали ги умееш на практика със писането без грешки във <php>LOGIN<PLPMLP>.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Как се казваш. От къде си. Какво знаеш за Сааб Познания за водене на форум. Каква ти е идеята за искането за ръководен пост във форума. Как реши ,че си точния кандидат след 2 години без участие във форума. Защо първото ти мнение бе за блокиране на сайтове.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Казвам се Емил. От Бургас съм. Преди съм бил собственик на един форум за PHP форум кодиране. Доста неща си знаем за марката и от доста време слядя този форум макар и да не пиша. Еми това е блокиране на определен сайт само на този комютър който си. Ще направя нова система на форума и доста други нови неща който ще са доста харесвани от потребителите ви.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Добре Емо какво знаеш за Сааб. Тоест преведи думата Сааб.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост Phreak1565379229
dovy - Георги след като ти проверих IP адреса разбрах че си от zamunda.se та аз съм hall администратора (999888715). Та интересно ми е кой те накара да проникне във форума и защо те накара да го направиш.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Наистина си hall администратора пратиха ми един имейл анонимен и пишеше че трябва да вляза във този форум и да проникна във акаунта на NIKauto и после да им предоставя тази информация на някой сайт чрез TOR това е всичко. И администраторе спирам да до тука и правата във замунда какво ще ми станат ще ги махнеш ли.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост Phreak1565379229
Писах на Iran и каза че това е 4 то ти нарушение и ти взех правата както и си бан по IP със който си влизал също така и тука ще бъдеш баннат и шефа на раздел филми гласува да си бан.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Започнете да мислите хора.Ако някой ти каже дасе хвърлиш пред влака ще го направип ли. Защо избра да кажеш,че си от Бургас. Какво печелиш от цялата мръсна работа ,която ще свършиш. Няма да се оправи България с този начин на мислене.Старите Българи са казали СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА. До като всеки дърпа чергата към себе си няма да живеем по добре.Ставаме все по големи дриплювци.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Като ти предложат 1200лв ще те видя те ми казаха име и град аз просто трябваше да ги напиша.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="dovy"]Като ти предложат 1200лв ще те видя те ми казаха име и град аз просто трябваше да ги напиша.[/quote] Toва обеснява нещата. Тук приключи всичко за теб БАН.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Влезте, за да следвате това