Jump to content
SAAB TEAM BULGARIA
Влезте, за да следвате това  
Гост NIK

Новостите в автомобилния бранш

Препоръчан пост

Гост
http://auto.dir.bg/news.php?id=18112672 Идеята да се коментира новостите на производителите за определена година дано скоро да има нещо за СААБ.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
http://auto.dir.bg/video_open.php?id=495436 Кошмарно е Порше да бъде задминато от Мерцедес(Автомобила на бедните Българи)жълт на цвят наш таксиджия на алкохол и опияти например :lol: .

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Еми, проблемът е, че е някаква фантастика това, щот' Поршето чисто и просто може да е 911 Turbo S и тоя с Мерца ще остане на 2-3 завоя назад :)

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Някои системи не са толкова лоши и са оптимизирани вече и за народните коли/ на народни цени [url]https://www.youtube.com/watch?v=QAxam3ScVXc[/url]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Такава подобна система тествах на Инфинити беше ми много странно как не ти позволява да се доближиш до предната кола след като искаш да я изпревариш.Доближаваш се до предната кола забива нос и се отдалечаваш трябва да си на разстояние за да изпревариш.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Moже да е по добре така още не сме дорасли за такива технологий.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="NIK"]Такава подобна система тествах на Инфинити беше ми много странно как не ти позволява да се доближиш до предната кола след като искаш да я изпревариш.Доближаваш се до предната кола забива нос и се отдалечаваш трябва да си на разстояние за да изпревариш.[/quote] ами дааа :los: като тръгвате да изпреварвате с пилене от 2-3 метра и без мигач... аз като си тръгвам от 50 м. и като на всички им е ясно кво правя - даже и на колата... а то иначе, на теб не ти е ясно и/или какво и как си решил да правиш в последния момент... датчиците отчитат високо ниво на адреналин, ускорен пулс, неадекватни команди от жената вдясно и т.н... ами неее, няма да те пусне... (това да не е някоя блондинка да ти пуска) и върха е после - след 2 секунди да ти светне чашката за кафе... [quote="NIK"]Moже да е по добре така още не сме дорасли за такива технологий.[/quote] ааа... много съм си дорасъл аз... искам си ги нЕкои от тези новите... за мъртвия ъгъл например (tote winkel) :D ... че то иначе, тръгвам да изпреварвам със 160-170 дал съм мигач от 20 секунди, ама некоя руса кака, с порше кабрио иска да ми направи, ъпгрейд хардуерно отзад... P.S. и технологично предложение имам към компаниите разработчици - да могат да се настройват датчиците на системите за поне 3 режима (предложенията са с работни наименования): 1. Щутгарт - т.е. за прелитащи нисколетящи болиди с над 350 к.с. и с над 250 км. по магистралите, ще важи и за някои участъци от графство Оксфордшир (за засичане на Астон Мартините) и междуселските пътища на Модена - там може и по цвят, да засича червеното... добре де... и жълтото - да не се обидят комшиите им с бика на тракторите. 2. Перник - за район с дупки - не, гробове, демек умъртвяване с винкел (tote winkel) - т.е. за райони с неравномерно разположение на пътната настилка и внезапни неравности до ниво потъването на Титаник 3. Разни - други - колкото си платите според екстрите (няма да вкл. японските премиум модели, които ще са вкарали всичко от Google Maps, и ще следят със сателит и GPS, предно и задностоящите автомобили, потенциалните криви на скороста и траекторията им и с опция на поне 5 езика официално и учтиво ще ви предлагат избор между 3 режима в духа на зен будизма, чаената церемония или кодекса на самураите.) Edited by Гост

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Още сме млади да такива глезотийки.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
[quote="NIK"]Още сме млади да такива глезотийки.[/quote] да бе да... "Остарявайте бавно, остарявайте бавно"... ама, я се върни на PS-а в поста на теб - и за това съм дорасъл, ако вие не сте, растете бе, растете... къв сорт бира, колко, и кога си требва за това... аз съм последно на dunkel - тъмна... явно трябва да се избягва спиртосаната Хайнекен и Загорка... :nabira:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Понякога имам чувството че автомобилните производители се правят на луди и в "един" прекрасен момент откриват "..... ама то можело и от малко да се направи голямо и мощно с малък разход на гориво ......", като чели турбо компресора е открит преди няколко години, това е позната част от десетилетия и е с доказана ефективност! Направо понякога НЯМАМ ДУМИ страшен автомобил :shock: :lol: !

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
е, на тва чудо, ако е за тия $... си струва да се метнеш... то направо, народни жени (опс цени) бе... само дето пусто - трудно се сгъвам вече, и предпочитам по-висок автомобил... :los:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
То не е точно в автомобилния бранш, ама пък е интересно :) [url=http://youtu.be/qrzj9FAfPwM]6-speed gearbox[/url]

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Най-новото от хипер колите, с хибридни шитове, у-а срещу 10-годишен бидон с 4 турбини и W16 :tboost: [url=http://youtu.be/zkqSVm__UIU]LaFiat vs Френска VW Калинка[/url] :rock: :rock: :rock:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
А бе това не е точно новости в автомобилния бранш, ама са новости в "КАТ"-тния бранш: [url]http://informaciq.net/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE-20-%D0%BA%D0%B0%D1%82-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BE%D1%89%D0%B5-%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B2%D0%B8.html[/url] по някога се чудя тиха хора с какво още ще се захванат само и само да отвличат вниманието на хората от реалните проблеми и като част от тях: "магистрала през АДА"; "пътища през АДА"; "задръствания като в АДА" :D :lol: :shock: :bul:

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде
Гост
Тогава всичко Голфове,БМВ и Хонди веднага трябва да ги конфискуват.

Сподели този пост

Линк на поста
Сподели другаде

Създайте си профил или влезте, за да коментирате

You need to be a member in order to leave a comment

Създай акаунт

Регистрирайте се за нов профил в нашата общност. Това е лесно!

Register a new account

Влез!

Вече имате акаунт? Влез тук!

Влез сега!
Влезте, за да следвате това